Nasza działalność

W ramach aktywności Stowarzyszenia realizujemy wiele projektów mających na celu wspieranie rozwoju zawodowego jak i osobistego naszych członków, popularyzację najnowszych osiągnięć techniki oraz integrację środowiska polskich inżynierów w Wielkiej Brytanii i na świecie. Dowiedz się więcej na temat naszej działalności wybierając jeden z projektów poniżej:

Czwartek 4 You

Czwartek 4 You

Czwartki 4 You to comiesięcznie spotkania STP, podczas których zaproszeni goście przedstawiają tajniki swojej pracy zawodowej, przedstawiane są najnowsze trendy w nauce i technice.

Więcej ...

Mentoring

Mentoring

Udział w programie mentoringowym STP to unikatowa szansa dla młodych inżynierów na korzystanie ze wsparcia i wiedzy doświadczonych kolegów ze Stowarzyszenia.

Więcej ...

Popularyzacja Nauki

Popularyzacja Nauki

STP aktywnie włącza się w inicjatywy mające na celu popularyzację nauki, technologii, inżynierii i matematyki w społeczeństwie.

Więcej ...

Technika i Nauka

Technika i Nauka

Jedyny tego rodzaju archiwalny zbiór niepublikowanych dotąd w Polsce artykułów, rozpraw naukowych i wyników prac badawczych STP.

Więcej ...

BIM

Building Information Modelling (BIM)

Dbając o transfer wiedzy pomiędzy Wielką Brytanią a Polską, promujemy wykorzystywania technologii BIM w Polsce

Więcej ...

Życie Towarzyskie

Życie Towarzyskie

Organizujemy spotkania o czysto towarzyskim charakterze, podczas których można w swobodnej atmosferze spędzić dobrze czas z koleżankami i kolegami z STP

Więcej ...